| Ganduri albe a întrebat:

Am auzit la stiri ca stazi va fi una dintre cele mai calde zile. Cum va pregatiti? Cu ce va imbracati? Ce purtati in poseta?

Răspuns Câştigător
| Naspa6969 a răspuns:

Trebuie sa ai ai in poseta o sticla cu apa, pe cap sa ai o palarie niste ochelarii de soare sa te dai cu multa crema de soare sa porti niste haine mai lejerebig grin. Di-n picioare niste slapi. Oh, si daca vrei sa petreci te duci undeva la plaja happy. fundita?hee hee

7 răspunsuri:
| Ganduri albe explică:

Sunt nevoita sa merg! Azi plec si in tabara si va dati seama ca nu pot sa mai aman!

| Zady a răspuns:

Te sfatuiesc sa stai in primul rand daca se poate numai la umbraundeva a racoare, sa te feresti de soare, si sa te imbraci daca poti chiar in alb ceva nu stiu, si sa ai toate cele necesare petru a te racori

| Dove a răspuns:

Tu vrei sa iesi pe caldura asta? Iti recomand sa n-o faci stai in casa deoarece sunt 38 de grade la umbra! Eu prefer sa ramand in pantaloni foarte scurti si sa imi petrec ziua in casa. Daca ai de gand sa iesi neaparat undeva ai gija sa nu faci o excursie la spital.

| change12 a răspuns:

Ce tot aveti ma cu iesitu din casa? eu am iesit ieri de la 1 la 3 afara si nu am nici pe naiba si azi fac la fel

| Biby a răspuns:

Nu ies din casa dar daca trebuie sa ies imi iau haine in culori deschise si cat mai putine haine pe mine pantaloni scurti:http://www.google.ro/......tp?/imgres si un maieu:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0cu sandale sau slapi:http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:21&biw=1003&bih=400 in poseta iau apa si servetele si cateodata imi iau si un evantai daca merg la distantii mari.

| 009 a răspuns:

Stau in casa si daca trebuie sa ies ma imbrac in haine subtiri, albe, nu din bumbac deoarece retin transpiratia...vara port fff mult in

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ies din casa. stau in cada. nu e recomandat sa iesi pe calduri din astea afara. daca iesi totusi, esti nevoit, trebuie sa iti iei apa la tine, servetele si un evantai eventual. Trebuie sa fii imbracat in culori deschise, cu cat mai putine haine pe tine.

Dah parca au mai fost 40gr da parca nu a fost asa frate straight face Au fost si 42 si nu aveam nici pe dracu. Cred ca e umiditate 100%