| 12345ok a întrebat:

Am avut un joc super tare si am uitat cum se numeste
ma poate ajuta cineva sa-mi aduc aminte?
descrierea jocului:esti un politist ajungi in puscarie din cauza la cineva...acolo tragi de fiare te bati cu puscariasi pentru chei pachete de tigari etc
evadezi din puscarie si te duci sa omori pe cineva
ai si un caine ca "arma"
am jucam jocul acesta in 2005 saddaca stie cineva cum se numeste sau ceva asemanator plis... spuneticrying

1 răspuns:
| kukubau a răspuns:

...no idea, dar incearca ceva asemanator tot cu "parnaiasi" laughing chronicles of riddick :butcher bay parcatongue sau assault on dark atena unu mai nou dar neincercat big grin