| deel a întrebat:

Hey salut!

Am auzit un zvon mai demult conform caruia se spune ca stephanie meyer o sa-si rasplateasca fanii din toata lumea scriind inca un roman in continuarea celor patru existente deja( amurg. Luna noua, eclipsa si zori de zi )
deci intrebarea mea este : e adevarat?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Da, cartea a aparut, o gasesti si pe net si se numeste midnight sun(soare in miez de noapte)

4 răspunsuri:
| deel explică:

Pai e clar ca alllinna nu a inteles ce am vrut sa intreb!
eu am citit toata seria amurg( toate cele 4 carti) si vroiam sa stiu daca va mai fi vre-una care sa fie in continuarea acestor patru!

si au aparut deja doua filme dupa amurg si luna noua

| cosm1n_9149 a răspuns:

Pai la cati bani castiga dupa ecranizarea lor, mai face 10 carti. ca nu e fraiera. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ca ce? ca a scris romanul sau ca o sa-i rasplateasca?
Cele trei romane vor fi ecranizate, primul a fost deja (am citit pe forum-uri la cronica filmului ), Daca o vreti in format electronic, pe forum este cineva care v-o poate trimite in engleza cristinutza_91vl@yahoo.com (pe mail ).
Breaking Dawn" – Stephenie Meyer este al patrulea volum, nu stiu daca este o rasplata pentru fani, n-am gasit nimic despre asa ceva dar am citit ca va fi tradusa in august in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TE rog sa ma scuzi am vazut doar trei mi se mai intampla laughing stiu ca a scris 12 capitole scria tot pe forum dar ultima nu mai retin cum se numea, parca "mijlocul noptii " inca o data scuze.