| Phineas a întrebat:

Am downloadat gta san andreas samp si imi apare instalarea l-am instalat dar apoi cand dau in folder nu imi apare iconita cu care intru in joc. Dc?

2 răspunsuri:
| ionutz1890 a răspuns:

Pai prima data uitete ce versiune e serverul si ce versiune ai tu o ai sus daca nu ai aceea versiune ca serverul inseamna ca nu iti raspunde intelegi? Dar cel mai bine e 0.3d sau 0.3c ca pe alea merg.Bafta in continuare!

| NighTy a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi in continuare, iar daca nu merge ia altulhappy
Bafta!