| SerGiu17 a întrebat:

Salut.
Am downloadat si eu metin 2 united. Apoi l-am deschis, mia intrat in autopatcher, an dat Check For Update. Am asteptat aprox. 4-5h, apoi am dat pe Start Game, dar nu a intrat in joc. Oare de ce? Astept raspunsuri repede plz

124 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua! Va rog sa ma ascultati si pe mine cateva minute. Am o problema la conectarea la server si ma chinui de la 07:37 sa intru si nici pana acum nu am reusit! Va rog sa imi spuneti ce sa fac la id ionut_bugatty_2008@yahoo.com! Va multumesc! A si am uitat joc pe serverul Eliso! O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma unitedul e inchis de mult lol normal c nu iti merge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca mai este un metin2 sus scrie intru n folder acolo intra in ala si vezi ca are jocul i dai pe el si iti intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca si eu am patit asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi mere numa cand e busy servaru daca intru cad e normal ma scoate daca e full normal ca nu te lasa si am lvl 56 sura otel+9 2500 pv acceleratie+4 si ninfa +9 cu pagube bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi mere...am dezarhivat si cand ii dau acolo la Metin2 United imi apare o eroareangryangryangryangryangry(X...va ros spuneti-mi si mie ce are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai metin2.ro ca sa iti mearga sv private?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai directx7. 0 si Adobe flash player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa doland metin2united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleazati Net Framework

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-ai insatalat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am si eu o problema am incercat sa downloadez metin2 united si nu imi deschide pagina cu metin2 united de unde pot alt undeva sa il downloadez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu auzi zi-mi sh mie de unde l-ai luat sau macar da-mi id de mess sh il daiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca esti bou laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tzia intrat singur in autopatcher? poate nu l-ai downloadat bine.sh n-are cum sa stai 4-5 ore? poate nu este metin bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu stiu nici eu de ce dar nu stiu cum sa intru sa-l descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa stergi metin si sa il bagi din nou. Am trecut si eu odata prin asta dar altfel de problema si asa am facut.Nu stiu incearca daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da am un prieten de 210 samanhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-a intrat mai dai odata restart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi tu instalezi united si apoi stai jumate de ora sau 2 ore si dupa aia dai start game

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao am facut si eu la fel ca SerGiu17 apoi am dat start game si nu apare mimic. Ce are? Dati raspunsuri repede plz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu ai cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man asa mi sa intamnlat si mie numi mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dc ca trebuia seti intre mai incearca odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tie nu ti-a intrat pentru ca a fost metinul inchis cateca zile si nu a mers da daca nu-ti intra tii apasat pe enter mai mult si daca nu-ti intra mai incerci de vreo 2 3 ori asta-i tot.dar totusi nu stiu de ce ai asteptat atata ca ie i sa downloadat in vreo 20min si mia mesr din prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei iti dau un sfat mai bunhee hee intra pe google si scrie metin 2 united dai click la primul scrii dai download# si il instalezi (el se intaleaza unde il salvezi)big grinbig grin apoi dai run el o sa se instalaze singurel si apoi dai start game okwinking dar mai intai fa-ti un cont pe eltongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cew stiu eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai baga instalarea intr un folder si acolo se instaleaza