| SerGiu17 a întrebat:

Salut.
Am downloadat si eu metin 2 united. Apoi l-am deschis, mia intrat in autopatcher, an dat Check For Update. Am asteptat aprox. 4-5h, apoi am dat pe Start Game, dar nu a intrat in joc. Oare de ce? Astept raspunsuri repede plz

124 răspunsuri:
| Motolan_Maria_1981 a răspuns:

va rog frumos imi spuneti si mie cum se descarca acum metin 2 united ca imi apare gamez united si apare o lista de jocuri acolo in care scrie metin2 am dat acolo am asteptat 3 ore si ceva si dupa ce s-a incarcat am dat play acolo si a aparut sa dau vot si sa scriu textul ala am dat si mi-a aparut o pagina am dat acolo pe ceva si mi-a aparut sa dau ok sa inceapa jocul si am dat s-a facut cum trebuie si cand colo a aparut sory am dat ook si mi-a iesit iar si iar l-am prio instalat de 2 ori si tot asa imi spuneti cum sa fac va rog

| stefan_7923 a răspuns:

De unde l-ai descarcat

| dany123 a răspuns (pentru stefan_7923):

Hei daca vrei sa iti dow mt2 united ia-l de pe siteul asta www.metin2united.ro

| Evolution200 a răspuns:

Salut am downloadat si eu metin2 united cand dau pe save imi arata rebout windowus apoi am dat pe Executa apoi a mers totoul perfect pana cand s-a incarcat am dat pe Start Game am asteptat 10 min si n-am intrat in joc ajutati-ma va rog!