| SerGiu17 a întrebat:

Am downloadat si eu metin 2 united.
Am dat pe "'check for update"'. Am asteptam in jur de 4-5 ore.
Apoi am dat pe "'Start Game"', dar nu a intrat in joc... Oare dc?
Astept raspunsuri...rapid!

10 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Sall nu sti cum se face cont pe metin2gx.ro adresa mea de mail e stoicaoana8@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man dai open foldre si cautai Mtetin 2 united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc de ceva timp si iti spun doar ca trebuie sa il downloadezi de pe client format altfel nu merge, sau daca ai mai incercat si l-ai opriit nu o s iti mearga. incearca sa iti faci alt cont pe alt id de mess si descarca-l acolo tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o problema de la server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai metin 2 ro instalat?
daca nu il ai nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am downloadat metin 2 united pe run si apoi mi-a scris ca e ceva de net framework ce fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dracu stiesi mie mi sa intpmplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa mai incerci sa-l instalezi iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nici nu am asteptat 4 -5 ore am asteptat 2 min si mie imi intra dar sunt oflline serverele, daca intri pe server u e nici unu ma nimeni nu joaca

| RandyOrton90 a răspuns:

Dai run