| SerGiu17 a întrebat:

Salut.
Am downloadat si eu metin 2 united. Apoi l-am deschis, mia intrat in autopatcher, an dat Check For Update. Am asteptat aprox. 4-5h, apoi am dat pe Start Game, dar nu a intrat in joc. Oare de ce? Astept raspunsuri repede plz

124 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma daca nu merge scrie pe google metin2united dowlang game sau unitedmt2 download incearca si-o sa reusesti sa stii ca e super pe al doilea server daca intri te da de lvl 30 cu arme armuri de toate +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lkjhk'lkjhjh,ki;',,mhjgyiul; jghjy[po'p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu o fost cel bun care l-ai descarcat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau sa-l descarc acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece nu l-ai downloadat corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai instaleazal din nou si poate merge apoi.
de catte ori nu merge instaleaza

| Motisor a răspuns:

Nici la mine nu merge. Daca vrei ID meu: pustiu. energetic poate aflam amandoi.

| DanyelFSN1 a răspuns:

Ma tu l-ai descarcat intr-un folder? daca da esti prost trebuie sa il bagi intr-un disc local E, D din computer si mie mi s-a intamplat asa

| AlinutZzZ a răspuns:

Si mie mi,
se intampla la fel si nu pot intra pe sait sa il downloadz o fi problema ca ai discu memorie plin ma bucur ca am fost de folos!

| muhamed a răspuns:

Salut ori este o problema de la metin sau de la downloader pentru ca am mai auzit prietenii si altii in TPU k au pb asta de ex am descarcat mt2 united si nu mi`l deschidea... Dar nu prea cred ca ei(cei care au facut mt2 united) aveau asa ceva deoarece si eu am luat metinu si nu avea nici o problema, ori aveti voi pc praf ori nu stiu ce sa zic... Funda?! :]

| H3llRazor a răspuns:

Acum nici site nu mai merge mi se incarca si nu-mi merge, daca vrei sa iti mearga jocul inseamna ca trebuie sa downloadezi net framework 2. 0 creca ti-am fost de ajutor

| RandyOrton90 a răspuns:

Deci intri pe www.metin2united.ro apoi dai pe download. clik pe download 1 si nu asteapti deloc... dai clik stanga de 2 ori pe fisier si dau RUN. atunci asteapti vreo 30 min si dai start game... asta e tot

| simona_8131 a răspuns:

Mai ia-l odata

| simona_8131 a răspuns:

Mai ial odata

| valy9021 a răspuns:

Sergiu trebuie sa dai loging bine cuplacere

| Annutza21 a răspuns:

Si mie nu imi merge asaca mult succes!hee hee

| Titiink a răspuns:

4-5 h. thmn

| johnnydrosu a răspuns:

Trebuie sai dai dowload metin2 united dai click pe dowload1 ii dai salveaza fisier dai pe metin2 united astepti 10_15min ii dai start si te joci

| carina105 a răspuns:

Pe ce dau sa-l descarc?

| edi_7986 a răspuns:

Vreau si eu sa il downloadez bagatimi idul asta fc_rapid1999

| eusebyu_8707 a răspuns:

Eu l-am downloadat m-am jucat toata ziua si defiecare data cand il desch. imi apare ErrorLog dati-mi info pe eusebyugg@yahoo.com

| sebimtelvl110 a răspuns:

Ma si mie am lvl 110 cu bratara de aur am vrut sa merg in desert mia aparur,,?,?,?" si se dau yes sau no am dat yes si s-a inchis metinu tot asa apare de fiecare data?,?,? dadeam si no si yes mereu intram si nu mergea dati-mi un raspuns plss

| sebimtelvl110 a răspuns:

Eu am mers cu batara in desert mi-a aparut?,?,? sa dau yes sau no am dat yes mi s-a inchis apoi de fiecare data cant alegeam caracteruu aparea?,?,? indiferent ce dadeam yes sau no iesea nu puteam sa ma logez ce se intampla?

| Rares_8984 a răspuns:

Pentru ca s-a inchis serverul. Eu asa cred.

| vlad_4313 a răspuns:

Sa inchij metin2 united e inchis crying(( si e foarte nasol imi placea happy fata de alte metinuri mie mi-a placut

| Alin_4454 a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare instalez metin2 united ii dau start game sriu contul si parola intru in joc aloc caracterul si al 3 secunde am scoate din joc aveati vreun raspuns?

| Jhony_9456 a răspuns:

Si eu am downloadat metin2united si imi da o eroare (0xc0000135) si nu stiu ce sa fac cu ea imi spune sa dau Click on OK to terminate the applicatio. RASPUNS URGENT PLS VREAU SA JOK METIN 2 UNITED neaparat :X

| AlexeDanny a răspuns:

Intra si uh pe www.Metin2United.ro si descarca-l si uh si instaleazal de la inceput

| Apostol_Neculai_1994 a răspuns:

Si eu am patit la fel, nu stiu ce sa fac