| Whooooo a întrebat:

Salut, am fost anul acesta la mare si am cumparat o bratara care lumineaza (straluceste) are un lichid in ia oricum acum nu mai lumineaza si as vrea sa stiu cum o incarc cine stie ai dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Maciuceanu_Alexandru_1997 a răspuns:

Ca s-o incarci las-o la soare

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se mai poate incarca.

| Crina23 a răspuns:

Accea bratara are un lichid fosforescent care la un moment dat se consuma si nu se mai incarca... si eu am avut...

| Crina23 a răspuns:

Nu se mai poate incarca deoarece are un lichid fosforescent care nu mai lumineaza dupa o vreme