| SaviouR99 a întrebat:

Am incarcat un videoclip pe youtube acum o saptamana si este pa a 7-a pagina de YouTube. Vreau sa fie mai vizionat, cum il pun pe prima pagina, printre primele videoclipuri?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Plătește.
Cerșește like-uri, share-uri.
Fă-te de râs în fața camerei.

| einenebun23 a răspuns:

Da-i multe taguri care au leggatura cu clipul

| paulpetrolistu a răspuns:

Pai trebuie sa platesti pentru asta! destul de mult

| anonimusanonimi a răspuns:

Buna! Nu prea ai cum daca sunt atat de multe alte videoclipuri de acelasi tip/nume asemanator cu mai multe vizualizari inaintea lui. Cam tot ce ai putea sa faci e sa il distribui la cat mai multa lume ca sa iti cresti numarul de vizualizari. Bafta!