| St3fanuTz a întrebat:

joc City Ville pe FaceBook si am downloadat un hack, CityVille Hack v8.3.0.5 si imi cere o parola. nu stiu care este va rog ajutati-ma sau dati-mi voi un cod pentru Coins si Cash mai ales Cash! Funda

3 răspunsuri:
| St3fanuTz explică:

Dar imi zici si mie parola? PLsSSSSS

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Buna. sa stii ca nimic nu este atat de simplu. si nici gratis. majoritatea programelor hack, se pot downloada gratis, doar ca iti cere parola. parola o obtii pe site-ul de pe care ai downloadat programul. numai ca trebuie sa fii user premium ca sa o obtii. adica sa platesti sa iti faci un cont. sau sa cumperi efectiv programul. ce crezi, ca daca era gratis, nu-l aveau toti playerii de city ville? hmmm tongue

| dadaddadadda a răspuns (pentru 阿雷克桑德拉):

Salut nu te supara ne dai si noua parola te rog frumos macar un id de mess ca sa nu o faci public te rog frumos puppy dog eyes straight face