| anonim_4396 a întrebat:

Salut am nevoie de admine la pagina de facebook https://www.facebook.com/pages/Black-Angel/3893308578443 68?ref=hl pentru mai multe detalii contactati-ma la (andrea_pisi_love@yahoo.com)

aici lasati doar:
numele
varsta
ocupatia
ps: daca vrei sa fii admina sunt cateva reguli pe care am sa vi le spun cand ma veti contacta va puup :*

3 răspunsuri:
| AndraGomez2002 a răspuns:

Salut ma numesc Andreea (Andra) am 12 ani si as vrea sa fiu admina ma ocup cu pictura este hobby-ul meu, imi pare rau dar mailul meu nu functioneaza poate am putea vorbi pe skype sau facebook skypeul meu drutza.100 iar facebook-ul Alexandra Munteanu

| pisicutaanonima a răspuns (pentru AndraGomez2002):

Lasa-mi un mesaj pe pagina ok si apoi am sa-ti dau mai multe detalii happy

| pisicutaanonima a răspuns (pentru pisicutaanonima):

Uite Skyp-ul meu (deiuta.dede)