| roxicutza11 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Trebuie sa descarc o placa audio la un laptop Thoshiba, nu gasesc nimic! Daca se poate un link direct la descarcare.Multumesc anticipat! Funda1

4 răspunsuri:
| dorne a răspuns:

Thoshiba si mai cum?

| RaicuBogdan a răspuns:

Daca iti trebuie driveru pentru placa audio descarca AIDA32 sa afli cum se numeste placa video, si pe urma descarci de pe google, scrii download ''numele la placa audio''

| RaicuBogdan a răspuns (pentru RaicuBogdan):

Scuze ca am scris placa video in loc de audio da ma gandeam la altcevalaughing

| shinchan a răspuns:

Http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais/support/jsp/home.jsp si cauti modelul tau. Daca nu gasesti scrie-mi modelul si incerc eu sa te ajut(ex:Toshiba satellite A200-1HW,asta e modelul meu)