| RaresBossulThauCareEsteBoss a întrebat:

Salut, am nevoie urgenta de ajutor.Azi cand am intrat pe PC am intrat in my computer si nu imi apare disk c.Cand dau ctrl+alt+delete trebuiau sa imi apare 5 lucruri printre care si task manager(am windows vista). Pe dextop, cand dau properties la un folder si Open File Location imi apare un folder cu nimic in el si imi da o eroare pe care scrie :This opperation has benn cancelled due to restrictions in effect on this computer.Please contact your system administrator.Multumesc

1 răspuns:
| andutzaa_1034 a răspuns:

Cred ca trebuie sa te duci la kineva care sa stie cu kalkulatoarele
:d