| ombladon156 a întrebat:

Saluthappy.Am o dilema sunt clasa a 8-a si azi la scoala ni s-a spus ce meserie am vrea sa avemd ar chestia este ca nu stiu cesad.
Mie imi place mult geografia, muzica si istoria deci ce credeti ca ar merge? Eu m-am gandit la reporter imi puteti da idei de meseri?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Prezentator

| feraryyy78 a răspuns:

Legat de geografie si istorie te-ai putea face ghid turistic. E una dintre cele mai frumoase meserii de pe planeta.

| AdiMrr a răspuns:

Eu cred ca ghid turistic. Este o meserie foarte frumoasa. Sau profesor.

| cryystyy a răspuns:

Profesor

| Chirii a răspuns:

Cred ca arhitect.

| Nana4866 a răspuns:

Ghid turistic e perfect big grin. la asta visez si eu laughing big grin