| Devyd a întrebat:

Salut,Am o intrebare adresata celor care stiu cum sta treaba cu facebookul,Cum pot sa imi schimb poza de profil ( Sa apara la feed news,dar si pe timeline ) cu tot cu descriere? Adica, descrierea sa fie vizibila sub poza fara sa necesite click pe ea, De fiecare data cand ii pun descrierea,ori ce as face,ea nu nu va fi sub poza, si nu poti vedea decat daca dai click pe poza
Stie cineva cum ce e de facut? Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| DyDyLyCy a răspuns:

Pai..Eu stiu ca nu prea se poate sa faci asa ceva. happy

| Devyd explică (pentru DyDyLyCy):

Pai,poate am avut halucinati laughing Vazusem, la tipe, ele in special isi pun "descriere" la poze, si mi se parea misto, oricum mersi de raspuns.

1 răspuns: