| meseriasul88 a întrebat:

am o intrebare cum pot sterge de la facebook numele de la setari de unde se schimba numele am mai multe acolo si nu imi mai permite sa scriu alt nume eu de fapt as vrea sa inversez numele adica sa fie prenumele primul la mine este invers funda care ma ajuta

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se sterg, alegi din ce ai acolo, daca mai poti sa alegi. Orice alta inversare de nume se considera un nume nou si la tine varianta asta nu mai merge.