| nr7_9329 a întrebat:

Salut,Cum imi pot schimba numele la facebook, sau cum as putea macar sa il inversez?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu il schimba prea des. Unora le-a fost blocat contul din cauza asta.

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Te duci sus in dreapta este imaginea ta de profil te duci la ultima optiune.
Setarile Contului=Nume si te duci la creionul din partea dreapta si Editez.
Cu placere.

| KaterinePierce a răspuns:

Buna. Pai intrii in Setarile contului ( dreapta sus ) -> Nume ( editeaza ). Funda?

| nr7_9329 explică:

Bine,dar nu ma lasa imi apare:We require everyone to use their real name on Facebook