| oaky_8252 a întrebat:

Am o intrebare despre timp liber...In general nu am prea mult timp liber dar atunci cand am nu stiu ce sa fac.Deci daca are cineva un program pentru zilele saptamanii, nu poate sa mi-l scrie si mie? tank you!big grin

2 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Poţi să-ţi organizezi timplum liber cum doreşti, după bunul plac, după cum ai chef. de ex:
luni-plimbări prin aer liber cu prietenii
marţi-fă-ţi manichiura şi pedichiura! relaxare la domiciliu :X
miercuri-petrecere în pijamele cu fetele
joi-sună-ţi toţi prietenii/rudele îndepărtate cu care nu ai mai vorbit, cu siguranţă se vor bucura
vineri-mergi la cinema, comedie, romantic, horror; ce-ţi place
sâmbătă-ziua de shopping
duminică-ieşi la un restaurant/cofetărie, la un suc/o îngeţată, orice te bine dispune~
have fun!

| claudiu_8153 a răspuns:

Acela se numeste portando