| Ionut90_9464 a întrebat:

Salut vin si eu cu o intrebare sper sa nu deranjez.
Azi am dat bacu' la romana si vroiam sa stiu daca e posibil sa se afiseze zilele astea la avizieru scolii cum se intampla acum 4 ani cand dadeam tezele unice. Eu stiu ca in calendaru de bac scrie ca se afiseaza pe 8 iulie toate dar nu cumva se afiseaza pe rand, frumos, in timpul saptamanii?

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Rezultatele nu se vor afisa pe rand ci toate odata. Eu sincer pana acum nici nu am auzit sa se fi intamplat in vreun an asa. La fel e si la Testele Nationale

| Ionut90_9464 explică:

Daca nu stiti asta, macar e cineva care a dat Evaluare Nationala? Ca ar trebui sa fie la fel ca la bac