| miruna2001 a întrebat:

Am o intrebare:imi aniversez ziua de nastere si nu stiu ce tema sa am.Eu un fel de,, jubileu" cu copii dar eu sunt foarte serioasa, nu vreau bal mascat sau alte porcari!
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| angels0nina a răspuns:

Ar trebui sa-ti chemi cele mai bune prietene si sa te ajute ele cu temele de petrecere.Dar daca ar fi as da o petrecere cu dans cu gustari ca la un club dar s-ar putea sa nu te reprezinta.Mult succes cu petrecerea.

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Sautari!
teme:
-casa bantuita(ca tot a fost ieri halloweenul)
-casa de distractii(stiu ca suna cam ciudat.dar mai bine decat:parcul de distractii)
-teatrul(poti juca si niste scene amuzante la ziua ta.invitatii se vor distra)
-balul bobocilor
-gradina zoologicalaughingrolling on the floor(poti pune animale de plus prin casa)
si nu mai am idei... Oricum La multi ani si succes!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

`porcarii `se scrie cu 2 ii nu cu unul (`porcari `, in contextul tau)

| StefanDaniel95 a răspuns:

Nu ai nevoie de o tema. Tot ce ai nevoie este un DJ bun; o sufragerie mare; muzica buna si putin alcool si totul vine de la sine. Nu o sa uite nimeni petrecerea ta. Crede-ma.winking