| xTipUcigaSx a întrebat:

Salut am o intrebare legata despre temele de scoala, tema de vacanta de vara sunt obligatorii?

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Depinde de profesori. Cei din clasele primare mai sunt obligati sa le faca liceeni nu. Eu zic sa le faci totusi, e spre binele tau.

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Si noua ne-a dat teme pe vacanta, dar i-am intrebat pe toti si au zis ca nu le fac, acum depinde de ce clasa esti si de ce profesor ai la materia respectiva happy

| alexalexa2000 a răspuns:

Depinde...dacă profesorii tăi ți-au zis că este obligatorie, ar trebui să o faci. Dacă nu, nu.Ar trebui să-ți întrebi colegii în legătură cu asta. Dacă ei și-o fac, fă-ți-o și tu.Eu una nu am teme de vacanță. Acum depinde și ce clasă ești.