| andreitârbeanu a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de cursurile online, sunt obligatorii? Adica daca nu intru pe whatsapp si nu scriu ce primesc mi se va intampla ceva cand o sa reinceapa scoala? O sa imi puna absente?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, se pun absențe. Se lucrează pe platforme ca instrumente de lucru cu elevii în online (Zoom, Adservio, GoogleClassroom, Skype, Google Meet etc) se pun note si absențe, se dau teme, fișe de lucru etc
Încearcă să fii prezent și să rezolvi ce ti se dă, fiindcă nu e mare lucru.

1 răspuns:
| gabriel2004o a răspuns:

Pai dacă au precizat ca o sa fi notat pe ce o sa faci in perioada asta atunci da...eu când observ ca la un obiect nu a fost precizat acest lucru eu nu îmi bat capul