| andrei7333 a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru fanii de anime-uri, in ce episod din naruto afla toata lumea ca el e vulpea cu 9 cozi

3 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Pai afla de la inceputul "serialului" cand isi omoara parintii, ca tatal lui naruto a bagat vulpea cu 9 cozi in el, si dupa ii omoara. Si Madara a fost care l-o invins.

| AndradaRoxana9 a răspuns (pentru Robi1444):

Sincer ori nu ai văzut cu adevărat anime-ul ori ai vrut sa spui altceva. Naruto nu și-a omorât părintii! Aceștia s-au sacrificat pentru a sigila Vulpea cu 9 cozi în Naruto pentru ai da acestuia acces la o putere pe care în viitor o va putea controla ( în Naruto Shippuden ). Ei au murit din cauza sigiliului. Minato ( tatăl lui Naruto )a sigilat o parte din chakra lui Noua Cozi în Naruto și o parte din chakra lui Kushina.
In fine, ori nu te-ai exprimat bine, ori nu am înțeles eu ce vrei sa spui.

| NCN a răspuns:

Salut sti de naruto shippuden? Cauta si vezi pe www.anime.kage.ro