| คภ๔гє a întrebat:

Am o intrebare :stie cineva un film de comedie f bun in afara de american pie? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Ioscaa1 a răspuns:

Te-am ajutat cu ceva? Eu le-am vazut pe toate sunt super filmele si cu actori foarte buni.Thats my boy, The Three Stoggers, The World Ends, Hangover 1, 2 si 3, New Kids Turbo, New Kids Nitro, Grown Up, Grown Up 3, Funny People, 50 First Dates, Zookeper, Here Comes The Boom, Happy Gilmore, Billy Madison, Super Bad, Accepted, Hotel For Dogs, Friday, Friday After Next, The Next Friday, Saturday, Alli G Indahouse, 21 Jump Street, Lottery Ticket, Pain&Gain, Dave Almighty, Evan Almighty, The Campaign, Ice Age:Continental Drift, The Dictator, Wanderlust, Project X, 21 And Over, Horrible Bosses.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norbit, Acasa la coana mare ( 1 si 2 ), Duplex, Marea mahmureala.
Astea sunt cele mai amuzante pe care le-am vazut, ti le recomand! Funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ieri seara s-a difuzat pe Pro TV, "Nea Marin miliardar". E o comedie pe cinste, il gaseste pe internet, sau "Coana mare".
Te pup!

| Lavii007 a răspuns:

Burlaci intarziati

| TequilaG a răspuns:

Hotel For Dogs si Grown Up 3 le stiu eu.

| vartolome1 a răspuns:

Scary movie, Are we done yet/are we there yet.

| AlexandraLarisa1890 a răspuns:

Scary movie dar are mai multe parti.

| stefania0907 a răspuns:

Norbit laughing

| AndreeaTiana a răspuns:

O blonda ambitioasa. E foarte bun filmul, eu am ras foarte mult la el laughing