| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, stiu ca poate va parea absurd, dar.batting eyelashes. Vreau sa merg la mare anul acesta cu parintii si sora mea, dar nu prea sunt bani. Cum sa ii conving sa mergem? Fundita pentru cele mai multe sugestii. Multumesc mult! :* >; d< love struck

1 răspuns:
| Lorena a răspuns:

Bună Allebatting eyelashes!
Păi cam în aceeaşi situaţie sunt şi euhee hee. Încearcă şi tu să discuţi cu ei şi explică-le că îţi doreşti foarte mult să mergi la mare thinking
Baftă xD :*!