| boghy123 a întrebat:

am o intrebare. vreau sa merg la tuborg green fest 29 iunie-1 iulie. dar nu stiu care e varsta minima, ma poate ajuta cineva? astept raspuns.multumesc

Răspuns Câştigător
| RobEarth a răspuns:

Prezenta copiilor sub 12 ani nu este recomandata din cauza zgomotului de mare amploare produs in cadrul evenimentelor de acest tip, peste nivelul suportat de cei mici. Prezenta copiilor sunt 7 ani este strict interzisa.

De asemenea, spectacolul poate include si puternice efecte de lumina, care ar putea dauna copiilor sau persoanelor epileptice. In situatia in care parintele alege sa vina insotit de copil, accesul acestuia se va putea face doar pe baza unui bilet valid, fara gratuitate sau reducere la achizitionarea acestuia.

Pe toata durata festivalului, consumul de alcool este interzis persoanelor sub 18 ani.
Uite si linkul de unde am extras textul :
http://www.muzica360.ro/......-festival/

1 răspuns:
Întrebări recente