| Kampion a întrebat:

Salut am o problema sad. Acum cateva zile am postat un videoclip pe youtube, si cu muzica de fundal, Nicole Cherry - Memories, si vedeam eu ca nu e la videoclip, si am dat eu la mananger video, si am vazut ca e blocat in anumite tari, din cauza lui nicole cherry, si dupa aia, m-am umplut de nervi! Cum dracu le-a dat voie altora, care facea tutoriale, si mie nu.
Sper sa vad un raspuns repede, ca primeste si fundita.
Fundita.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Youtube are reguli foarte stricte in ceea ce priveste copyright-ul.

Depinde si daca ai postat melodia in descrierea video-ului, daca in video se vorbeste * un tutorial in care userul vorbeste de de ex. poate pacali sistemul, pentru ca nu este numai melodia *...+ mai multe.
In final probabil ca o sa le vina si lor randul...

| Kampion explică (pentru Apache):

Nu am postat-o la descriere, este in istorie, si nimeni nu o vede sad, Apropo la ce video spuneam eu. Video, ex: Inchide pc cuiva. are melodia puya - fresh, si a acceptat-o, si plus ca melodia e din 2010. dar melodia e din 2013, si videoclipul meu la fel. si nu mi - la acceptat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand pui pe fundal urdori muzicale, mi se pare o chestie apreciabila ca youtube-ul sa ti-l blocheze.