| skipy a întrebat:

Am o problema cu CS Source.Am incercat sa pun un hack dar nu a mers iar acum cand incerc sa il pornesc imi da o eroare care spune ca jocul nu e pentru hackeri straight face. L-am reinstalat dar face la fel.
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate a ramas hackul in pc si cand ai reinstalat jocul ramasese hackul si de aia nu te lasa, incearca sa stergi hackul si vezi daca merge daca nu merge formateaza pcul si o sa-si revina la normalitate

2 răspunsuri:
| DarKRazvaNblacK a răspuns:

Ca sa mearga sigur reinstaleaza windows"u