| Kenexz a întrebat:

am o problema cu Medieval 2 total war l-am luat de pe net si dupa ce l-am instalat cand dau sa-l pornesc dau play simi da eroarea medieval 2 total war has encountered an unspecified error and will now exit ce sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac pariu ca l-ai luat de pe p.i.r.a.t.e.b.a.y. cu numele de Medieval 2 toatal war + kingdoms. Ala nu merge, la fel imi face si mie. Cauta altul, normal.

| Kenexz explică (pentru anonim_4396):

L-am luat normal fara kingdoms dar nu stiu ce arethinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kenexz):

Mai cauta atunci, sunt cateva variante pe net care merg. Eu nu mai tin minte de unde l-am luat.

| aburama22 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JvGOPNI-9qc urmeaza pasi mie mi-a mers