| KLEVON a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul de ceva vreme, mi se blocheaza cate o data mouse-ul iar eu trebuie sa scot mufa din pc si sa o bag inapoi. Apoi dupa cateva minute iar face asa.Am incercat sa bag alte 3 mouse-uri, dar nici unul nu merg (pana sa apara aceasta problema mergeau). Astept raspuns cu ce as putea face in legatura cu asta.

Răspuns Câştigător
| davidlord a răspuns:

Depinde de ce mouse e, daca e pe fir ar trebui sai schimbi bateriile, in general fac asa mousurile cu baterii cu incarcator, dar daca e mouse cu fir, cel mai probabil e din cauza driverului!

3 răspunsuri:
| blackshinystar a răspuns:

Pai cred ca problema este de la mufa.
poate trebuie facut ceva la ea pe dinuntru.
pentru ca daca ai incercat cu inca alte 3 mouseuri, inseamna ca-i vina mufei, sigur are ceva pe dinantru.
sper ca ti-am fost de ajutor...

| Miruna66 a răspuns:

Posibil calculatorul nu este compatibil mousurilor; incearca sa intrebi un specialist sau incearca mousuri U. S. B. Si mie mi s-a intamplat la felbig grin

| KuroNeko a răspuns:

Cred ca ai virusi in pc si eu am avut problema asta intr-un timp.