| TuDorEL96 a întrebat:

Revin cu aceeasi problema stupida: Mi se tot blocheaza mouse-ul si trebuie sa il bag si sa-l scot de cateva ori din spate si merge...10 secunde si apoi iar. Am incercat sa-l bag in alt port usb, degeaba. Am 2 mouse-uri, ambele fac la fel dar pe laptop merg perfect. Imi apare de asemenea USB DEVICE IS NOT REORGANISED! Ce as putea sa-i fac deja ma dispera.

1 răspuns:
| Anania_Anania_1996 a răspuns:

Nu l suporta unitatea centrala sau. incearca sa intri de pe calculator la control panel la mouse si vezi ce arata acolo