| Cristian0eTc a întrebat:

Am o problema la mouse, deci ma enerveaza cumplit! se blocheaza mousel ba trebuie sa astept nu stiu cate secunde ba chiar minute sau trebuie sa scot cablu din spate sa-l bag iar., am prin USB. ce sa fac sa nu mai se blocheaze?straight face.
mai ales cand joci CS sau altceva disperrr.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alexdender a răspuns:

Si eu am avut problema asta chiar ieri! Este incurcat in niste fire sau este calculatorul pe firul lui.Incearca sa ridici calculatorul si dupa s tragi firul dela mouse

App:Nu vreau nuaparat funda

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-l schimbi!
Pa, pa.