| Brilliant1997 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul, am s5230 si am vreo 250 jocuri pe el printre care preferatul meu DOODLE JUMP DELUXE. am o mare problema, cred ca sunt setati altfel sau nu stiu care e problema dar atunci cand dau spre stanga o ia spre dreapta iar cand dau spre dreapta o ia spre stanga. Asta se intampla cand tin telefonul cu ecranul catre cer, iar cand ecranul este catre pamant (gen stai in pat si te joci ) senzori functioneaza corespunzator.

Se poate remedia problema? FUNDA + VOTURI MULTE

1 răspuns:
| DanutzToader a răspuns:

Nu cred Sincer dar incearca la o reprezentanta care repara telefoane