| AnnaMarrieee a întrebat:

Buna happy. Am o problema cu telefonul meu, samsung gt-s5230, pot sa bag jocuri, de exemplu ninja fruits, doodle jump. am gasit un program cu care pot face asta.
Dar de exemplu cand joc doodle jump senzorul e invers, adica daca indrept telu' spre dreapta ala mic se duce spre stanga, si daca indrept telu' spre stanga. omuletul ala se duce spre dreapta. E foarte stresant, mi-a zis cineva ca e de la setarile telefonului. Aveti idee cum sa dau de setarile senzorului? happy

3 răspunsuri:
| StiLLz a răspuns:

Nup. Asa este jocul l-am avutr si eu si am incercat in toate felurile dar nu merge inversat.va trebui sa te obisnuiestihappy

| AleXaAle14 a răspuns:

Buna, imi poti spune siteul de pe care ai luat jocul? las vrea si eu...

| Claudiu_Cocar_1994 a răspuns:

Buna...imi poti te rog spune cum ii spune programului prin care poti sa bagi jocuri si sa to joci ninja fruits?