| Brilliant1997 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul, am s5230 si am vreo 250 jocuri pe el printre care preferatul meu DOODLE JUMP DELUXE. am o mare problema, cred ca sunt setati altfel sau nu stiu care e problema dar atunci cand dau spre stanga o ia spre dreapta iar cand dau spre dreapta o ia spre stanga. Asta se intampla cand tin telefonul cu ecranul catre cer, iar cand ecranul este catre pamant (gen stai in pat si te joci ) senzori functioneaza corespunzator.

Se poate remedia problema? FUNDA + VOT

2 răspunsuri:
| kofi3dy a răspuns:

Am si eu telefon ca al tau, unele jocuri functioneaza doar cand tii telefonul spre cer altele cand stai in pat, in cazul tau acel joc functioneaza doar cand tii telefonul invers adica speedtouch. Funda?