| GeOrGe_2131 a întrebat:

Am o problema legata de jocul " metin2 united" eu intru si stiu ca pe ch2 este un bug ( pe serverul "Nemesis") si cand sa dau intrare in caracter ma scoate, la fel s-a intamplat si pe ch1, dar aici este ceva mai ciudat... cand m-am dus map2, desi cred ca este bug acolo... m-a scos l-a log in si de aici in colo pe fiecare ch ma scoate cand sa se incarce. Ma poate ajuta cineva? Pot sa mai intru vreodata pe el?

Răspuns Câştigător
| alexskate73 a răspuns:

Da poti ai luat doar un bugstraight face mie mi se intampla deseori stai chilllaughing cand da reboot la sv ai contul inapoi funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti faci un cont pe gemeni si vreau sa iti dau contul meu : id mary2002 pass 887755

| DizzyForever a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul, poate a aparut o noua versiune si de asta nu mergewinking

| Titiink a răspuns:

Man cum adica reboot? straight face

| Titiink a răspuns:

Man cum adika reboot ? straight face