| Sellak a întrebat:

Sallut TPU! Care joaca Metin2 Valmondial si imi poate spune de ce atunci cand m-am teleportat in v2 m-a scos din joc si acum de fiecare data cand intru pe caracter ma scoate care imi spune de ce are funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Ti s-a blocat caracterul în planșă din cauza bugurilor. Intri pe site (sa îmi dai și mie site-ul ) te loghezi pe cont si ar trebui sa fie vreun buton. Daca dai link pentru site prin mesaj sau ceva te pot ajuta.

1 răspuns:
| catabest1997 a răspuns:

Pai frate sti care e faza... in V2 intri ca sa mergi acolo la aia de 190... Dar iti face asa fiinda ai lag.incearca dimineata cand e mai gol servarul si cand nu-s astia mari pe el