| HusKyAleX29 a întrebat:

Am o sora mai mica ( are 8 ani ) si vreau sa o sperii cu o poveste de groaza. Spuneti-mi niste povesti de groaza inventate, reale sau cum vreti voi dar sa fie de speriat.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu-ti recomand sa-ti sperii surioara cu asfel de povesti.Ar ramane traumatrizata.Mai degraba cauta povesti cu zane, printese sau ceva asemanator.
Sau faceti ceva impreuna!

| 123lalala a răspuns:

De ce vrei sa o sperii? straight face nu cred ca ar iesi ceva frumos mai bine in timpul asta spune-i o poveste frumoasa care sa-i placa.E surioara ta! nu fi rau si nu incerca sa o sperii!

| HusKyAleX29 explică:

Scuze nu am mentionat ca facem un concurs de povesti de groaza. De aia am nevoie de o poveste de groaza care sa fie de speriat. Va rog poveste de groaza.