| dasabalaeverybody a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti povesti de groaza care vi s-au intamplat voua, cu adevarat.Nu vreau raspunsuri de genul:"Nu mi s-a intamplat niciodata nimic". Sa nu copiati povestile. Cea mai de speriat va primi fundita!(Sa nu fie inventate)

1 răspuns:
| Reluam21 a răspuns:

Mi s-a intamplat odata la scoala cand profa de fizica ne-a spus ca pentru a scapa de nefericire trebuie sa ne sinucidem vineri la 12 noaptea si nu cu ori ce ci cu mercur,pentru a murii in chinuri,iar cand am ajuns acasa (era joi)am intrat pe internet sa vad de unde a scos-o(este crazy) am gasit numele ei pe net pentru aceasta poveste,m-am speriat zau,este tare ciudata,zice ca vede fantome,iar cand iese la pensie, vrea sa se duca la libraria Orfeu, pentru a vb cu cristalele. FUNDITA? please