| RândunelPisică a întrebat:

Vreau sa Ascult povesti de groaza inventate sau adevarate. Cea mai buna poveste castiga funda

Răspuns Câştigător
| oDiana a răspuns:

Uite un site:
1.www.theyrecoming.com [ e in engleza, dar te sperie raaauu ]
Si iti mai pot oferi eu povesti:]:
Prima poveste: se spune ca era odata un copil care locuia intr-o casa bantuita (pentru ca nu avea parinti). il chema luis.CANd a implinit 12 ani a mers tot cu niste copii in casa lui.Luis ia dus p copii in camera lui si a blocat usa ( ps. doar pe ei inauntru nu era si el cu ei). Apoi a pus benzina prin casa si a aruncat un chibrit aprins langa usa incaperii unde se aflau copii.AA fugit un kilormetur ajungand la o pestera. a doua zi a gasit un ziar in care scria:" Sau gasit 5 cadavre de copii intro casa care se spune ca ere bantuita.Amprentedle sunt a unui copil de 12 ani."Luis a ramas in aceea pestera pana ce a murit multumit ca si-a facut datoria. Se spune ca parinti acelor copii i-au omorat si pe parinti lui Luis.
A doua poveste/Reala: sa va spun ce va ce mi s-a intamplat eram la varumio cand dimtro data auzim ce va in spatele nostrü cand ne intoarcem vedem o silueta alba plina de sange care radea malefic la noi norocul nostru ca a venit matusemea cine stie ce s-ar fi intamplat?
A treia poveste: App., eu una nu am de gand va povestesc aberatii ci experienta prin care am trecut, sau mai bine zis prietenul meu a trecut.Era in ziua de 26 noiembrie in urma cu 2 ani, cand imi pregateam salonul pentru urmatoarea zi ca trebuia sa-mi serbez ziua de nastere cand prietenul meu trebuia sa plece sa o duca pe mama lui la munca(pentru ca lucra numai de noapte). Toate bune si frumoase(am uitat sa va spun ca bunik mea decedase chiar in acela an in urma cu 7 luni)pana cand ma luaat un dor de bunik mea si am inceput sa plang vreo ora si ceva, pe urma am inceput sa ma calmez. Ajunge acasa prietenul meu ne punem sa mancam si pe urma ne-am bagat in pat.Cum dormeam noi inspre dimineata prietenul meu se trezeste si ma trage brusc spre el, il intreb ce e cu el de ce nu doarme? Pe cand el imi raspunde ca dormeam sandra numai pana cand am deskis oki fara sa vreau si fara sa aud nimic si am vazut o silueta asezata pe pat langa tine, iar eu i-am zis:ia si te culca probabil ca ai visat. Pecand el se ridic in fund pe pat aprinde veoza si se uita in ochii mei si-mi zice: asa cum ma uit la tine cu ochii deskisi asa ma uitam la silueta care statea langa tine pe pat.Atunci a fost ultima data can mi sa mai intamplat ceva de genul.( uitasem un amanunt eu nu-i povestisem ca am inceput sa plang din cauza bunicii si ca imi revenisem din plans si nici umflata la fata nu mai eram)As mai avea multe sa va povestesc povestiri intamplate pe propria piele. Si cam atat:] Sper ca ti-a placut si ti-am fost de ajutor:] Bye Bye! A si incearca si pe spectrulrealitatii

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Era un site cu poveşti de groază dar îmi dă eroare, nu ştiu ce s-a întâmplat cu el. Oricum, văd ca are pagină de Facebook:
Http://www.facebook.com/SpectrulRealitatii
Sunt destule poveşti de groază din câte am văzut.

| RândunelPisică explică:

Toti meritati funda. o sa o aleg pe cea mai buna

| mariusQ a răspuns:

Pai era odata o organizatie numita Still Hunting care stateau intro fabrica abandonata.Ei ca sa se recunoasca aveau un tatuaj pe mana stanga, pe dos car inainte de palma cu un caine de vanatoare din ala cu urechi lungi si lasate.
Ei prindeau adolescanti intre 16-20 de ani iar cei mai bogati ii cumparau si ii mutilau in acea fabrica in camere amenajate su aspect ruginit si cu pereti uzi su cu sunete infricosatoare.
Cand un tanar era prins si pus pe scaunul prins in beton zbiera iar in toata fabrica se auzea.
Erau doua fete care aduceu tiner fraierindui ca se vor droga si alte chesti dar cand intrau in fabrica doua matahale ii prindeau si ii legau iar curvele aduceau alti adolesceni care veneau in vacanta.
Un adolescen de 19 ani a fost cumparat de un membru al organizatiei si la pus pe scaunul batut in podea si la legat, acelui bogatan ii era mila de la zbieratul adolescentului asa ca la legat ceva la gura dar baiatul a vomitat si bogatanul la dezlegat si ca sa termine mai repede a luat o drujba dar prostul sia taiat piciorul din greseala baiatul legat de scoun se zbatea cat putea si a scos scaunul di podea care se misca de la toti care sau zbatut incercad sa scape dar esuand.
A luat un cotit si sa dezlegat si la omorat pe bogatan.
El a pus scaunul cu spatele la iesire si a luat pistolul de pe masa cu unelte mortale cum ar fi cutite, masini de gaurir, foarfece si multe alte porcari de ucis.
Cand unol dintre pasnici a intrat un cabina a vazut bogatanul mort iar baiatul care se prefacea mutilat la impuscat in cap.
Baiatul cu doua degete lipsa a iesit cu greu din fabrica ucigand fara sa vrea.
Dupa aceea a plecat in europa si si-a schimbat numele si identitatea ascunzandu-se neputand spune politiei care era mana-n mana cu organizatia.

| RândunelPisică explică (pentru mariusQ):

Ce Este Asa De Infricosator In Povestea Ta?

| mystery1girls a răspuns:

Incearca aici http://sangesitrandafiri.wordpress.com
sper ca te'am ajutat