| cataswat a întrebat:

Salut, am problema cu televizorul, de mai bine de 2 saptamani am o problema:
1)Cand mut un canal, sa zic ca pun pe 40 mi se vede doar "4"
2)Cand dau mai tare/mai incet la televizor nu se vede bara
3)Cand apas pe butonul care imi adauga _ _(cand ii "_ _" si apas 4 iar apoi 0, de asemenea se vede doar "4")
4)Nu vad meniul la televizor, cand dau pe butonul "meniu" nu imi apare meniul...

Fundita pentru cine ma ajutabig grin

3 răspunsuri:
| Anndreass a răspuns:

Aaa stiu am avut si eu problema e de la placa televizorului ssau s-a stricat o piesa.schimbai piesele

| Elektro a răspuns:

Probabil ca te uiti pe un post HD (are rezolutia mare si tvu tau nu are) rolling eyes

| Flory_7868 a răspuns:

Nu prea ma pricep dar sper sa ti se insanatoseasca televizorul rolling on the floor transmitei din partea mea insanatosire gravnica rolling on the floor)))))))))))))))))