| ck0d3m0n a întrebat:

Salut.Am o problema cu monitoru' meu.In mijlocul ercranului imi apare meniul monitorului la sectia "volum"(imi pare singura, nu dau eu la meniu) si odata ce imi apare, monitoru' nu mai primeste nici o comanda. Apas pe butonul care iese din meniu, si nu se intampla nimic.Monitoru' are boxe incorporate.Imi pueti spune de ce?

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Probabil ca a ramas blocat unul din butoanele de pe panoul frontal. Poti incerca sa apesi in mod repetat pe ele, vezi daca se intampla ceva. Daca nu, sfatul meu e sa chemi un specialist, nu neaparat in calculatoare ci mai degraba in depanare tv, sau sa mergi cu monitorul la un service. In principiu nu ar trebui sa fie ceva grav. Succes!

| katalyn27 a răspuns:

Ce monitor ai?, CRT, lcd?, ce model... l-ai batut/?, ai dat in ellaughing), poate are ceva stricat in el, iti sugerez sal schimbi, nu prea cred cal mai poti repara.

| catalinmessi55 a răspuns:

Probleme cu windowsul reinstaleazal si daca tot asa face e de la monitor