| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie urgent de ajutorul vostru...imi puteti spune un hostel bun in orasul Dublin din Irlanda? happyMultumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Booking.com - pana acum este cel mai bun site in special pentru vestul Europei.

De asemenea, poti incerca si venere.com dar este la alegerea ta.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Uite aici http://www.fivestaralliance.com/luxury-hotels/554/europe/ireland/dublin toate sunt de 5 stele asa ca toate sunt bune. Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru William):

Eu am spus Hostel....ms. oricum

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Care este diferenta dintre un hotel si un hostel?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru William):

hostel este definit ca un spatiu de cazare pentru tineret ce dispune de mai multe paturi intr-o camera, iar numerele de paturi variaza de la 2 paturi la 8 sau 10 paturi.