| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intreabre... happy
Cum fac cont pe metin2 Lunaris-Online eu scriu toate datele tot... si cand dau inregistreaza imi apare un videoclip cu unu care canta si cand dau sa ma logez nu imi merge contul si nici prin e-mail nu primesc nimica nici un MEASAJ nimica e gol sad, va rog frumos care ma ajuta si pe mine dau fundita+vot

Răspuns Câştigător
| DolceChrs a răspuns:

Buna,sincer nu stiu ce are, dar iti dau eu un cont.Am jucat inainte de a se sterge tot.Este creat un caracter si are o arma si o armura mod, poate te vor ajutawinking
Id:cristinne
Pass:cristinne
Sunt la fel:p
Funda?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Roman_Alin_1990 a răspuns:

Iti dau eu un cont de mt2lunaris daca vrei contul contacteaza-ma pe mesul Alin.Ares? Funda plizzzzz!

| Roman_Alin_1990 a răspuns:

Daca vrei cont pe mt2lunaris anuntama pe mesuu Alin.Ares? Funda plizzzzz!

| dunare a răspuns:

Cel cu cristinne imi spui parola la dep

| XAnonymusX a răspuns:

Dati-mi si mie va rog frumos un cont pe lunaris dar nu pe TPU pe adresa de mail
cosminciobanu29@yahoo.com va rooog happy

| smecher02 a răspuns (pentru XAnonymusX):

Uite aici un cont pe lunaris
ID:GaborAlex
Pass:papucelcuou

| Andrei_Cretu_1992 a răspuns:

Salut si eu am aceeasi inttrebare care este site cu inregistrare pm andrei_cata0492@yahoo.com sau pm aici

| smecher02 a răspuns:

Cine vrea cont pe metin2 lunaris sa ma conecteze la adresa de email:barbu_stefan09@yahoo.com

| vladutzu09 a răspuns (pentru smecher02):

Imi poti face pe metin2 lunaris un cont? daca imi faci iti multumesc si iti zic acum unde il trimiti
pe idul: GosaVlad
sau daca nu mrg primul id baga asta
gosavlad

| Gheorghe12354 a răspuns:

Care imi face si mie un cont metin2 lunaris add: pirtac_g id de mes

| Varvara_Ionut_1973 a răspuns:

Simplu,dai la metin 2 lunaris dai la forum si scrii datele

| ßåℓåmücGέηέяåŧٱєηoüå a răspuns:

Chear nu stiu nici eu.love struckdar iti dau un sfat ia'ti metin2 mania e un joc super si sunt romani multi...adica toti.love struck mai multe detalii la id capsu.nebun...love struck