| anonim_4396 a întrebat:

am inlocuit un user administrator pe windows XP cu un alt user administrator. Aveam o multime de fisiere foarte importante si nu stiu cum pot sa imi recuperez contul pe care il aveam inainte sa il inlocuiesc. Ma puteti ajuta? Mersi. Dau funda!; x

1 răspuns:
| DragonFLoW a răspuns:

Pai daca pe contul care esti este administrator ar trebui sa ai acces la toate fisierele. Oricum daca nu le gasesti pe desktop sau in My Documents, intra in C/documentsAndSetings/ si vezi acolo ca s-ar putea sa-ti fi ramas numele vechiului cont intra in folderul ala si cauta. Succes.