| Redul a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de exercitiile de la sala. De curand am inceput sa merg la sala si... m-am cantarit. Am 66, 9 Kg cu haine si adidasi si cam 1 metru 70.Inca am burta, dar lucrez pentru a slabi... imi puteti spune care ar fi greutatea ideala pentru mine. as vrea sa fac si patratele, dar vreau intai sa stiu cam cat sa slabesc pentru a avea un abdomen plat.Multumesc anticipat big grin

1 răspuns:
| Bogdanel97 a răspuns:

In jur de 64-65kg ar fi suficient zic eu. Daca tot mergi la sala fa-ti si un program intr-o zi iti lucrezi mainile, in alta pieptul si abdomenul, apoi spatele, picioarele si tot asa. Ca sa slabesti ii bine sa faci mai multe exercitii tip cardio: alergat, inot, etc. Succes.