| iubita_7611 a întrebat:

Se apropie ziua unei prietene care face saisprezece ani... ce cadou sa ii cumpar?
plss multe sugestii love struck
dau funda >:
apropo.asta e prima mea intrebare normala big grin

2 răspunsuri:
| larysa_4174 a răspuns:

Depinde ce gusturi are.eu am luat la o fata de 16 ani un costum de dansuri orientale si am pus-o sa danseze, flori si multe altele. pup

| Aniia a răspuns:

Eu prietenei mele i-am cumparat o bratara de aur happy. Am pus bratara intr-o cutiuta mica, iar pe acea cutiuta am pus`o intr-o alta cutie mai mare plina cu hartiute colorate laughing. Pe fiecare hartiuta era scris cate un compliment gen "Cea mai frumoasa", "Cea mai buna prietena", "Cea mai dulce " love struck. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos :d. Enjoy!