| valy a întrebat:

am si eu o intrebare.se gasesc cumva windowsuri bunehappype internet de descarcat gratis:X.si sa fie ori cu licenta. ori fara? please am nevoie urgent...stati linistiti ca nu vreau sa piratezsad

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai daca nu vrei a piratezi, cumpara-ti licenta. Windows nu se gaseste gratis decat piratat.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Uite aici un Windows foarte bun fara licenta cu interfata de Vista: http://www.h33t.com/details.php?id=d3d2f8fd9990b1de752210df33ea42e736f89df6

| fevrier a răspuns:

Se găsesc pe Trackere. Un search pe goagăl doar să dai.

| bOom a răspuns:

CAuta in google.Download Windows free...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa un windos? 300 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vali uite acum in 2009 s-a fabricat windows 7 doar ca ti se stinge pc din 2 in 2 ore... Eu il am e destul de inteligent doar ca mai e si Windows Xp Sp 3 care si el e bun... dar acum depinde sistemul tau,,,,!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a aparut versiunea recenta din 2009 windows 7...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.lcshost.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut valy
Am eu unul.De unde esti?