| Cristian6788 a întrebat:

Am si eu o nelamurire astazi am introdus un cod de sub capac pe coca-cola.ro promotia cu familia de ursi, am primit un sms pe telefon cum ca am castigat o familie de ursi polari si scris pentru revendicare intra pe si mi-o dat o adresa unde am introdus adresa si numele, scris ca premiul va ajunge la destinatie in maxim 30 de zile lucratoare...Is curios daca va ajunge as vrea sa stiu daca a mai castigat cineva si daca i-a venit acasa?big grin

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Buna! Bineinteles ca va ajunge si da a ajuns la mine acasa. Sper ca te-am ajutat. O dupa-amiaza placuta sa ai. Pa-pa

| Cristian6788 explică (pentru croissant):

Mai ajutat mersi multhappy. Am vrut sa stiu deoarece eu stau intru-un sat din BN

3 răspunsuri:
| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Cam pe la ce ora ai trimis codul ca eu pana acum am bagat 31 de coduri si n-am castigat nimic.La ce ora ai trimis codul?

| Cristian6788 explică (pentru RaZvYtHeMaFiA):

Nu mai stiu cred ca seara dar nu cred ca conteaza la ce ora trimiti